
2 910 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Кабельдік байламдар пластикалық қысқыштар ZUBR 309030-76-400, электр сымдарының кабельдерін байламға жылдам байлау және электрлік жұмыстарды орындау кезінде оларды әртүрлі құрылымдық элементтерге бекіту үшін қолданылады. Нейлон қысқыштары аязға төзімділігі мен ыстыққа төзімділігінің жоғарылауымен сипатталады. Жұмыс температурасының диапазоны -35 °С-тан +80 °С-қа дейін қысқыштарды әртүрлі жағдайларда пайдалануға мүмкіндік береді. Ультракүлгін сәулелердің әсеріне төзімділігінің арқасында қысқыштарды үй-жайлардың сыртында пайдалануға болады. Жақсы диэлектрлік қасиеттерге ие. Тамаша беріктік пен серпімділікпен сипатталатын жоғары сапалы нейлоннан жасалған.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | 0.002 м3 | 0.25 кг |
| Қорапта - 80 дана | 0.06 м3 | 21.52 кг |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 309030-76-400 |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Материал | Нейлон |
| Түрі | Кабель байламдары пластикалық қысқыштар |
| Бұзуға күш салу | 55 кг |
| Ені | 7.6 мм |