



38 730 ₸
Көтерме бағаны көрсету
ЗУБР 29670-6-52 металлға арналған сатылы бұрғы, электрлі бұрғыда немесе бұрғылау прессінде пайдалануға арналған. Олар қаңылтыр болаттағы, түсті металдардағы және пластмассадағы саңылауларды дәйекті түрде бұрғылау және түзету үшін қолданылады. Жұқа табақты материалдармен жұмыс істеу үшін өте қолайлы. Материалдардың деформациясына әкелмейді. Үлкен диаметрлі тесіктерді бұрғылау кезінде жоғары тиімділік. Бұрғыларды үздіксіз ауыстыру қажеттілігінен босатады. Кескіш жиектің крест тәрізді қайрауы сыналану мүмкіндігін болдырмайды.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | 0.001 м3 | 0.48 кг |
| Қаптамада - 6 дана | 0.003 м3 | 2.96 кг |
| Қорапта - 12 дана | 0.01 м3 | 6.25 кг |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| сағақтың түрі | Үш қырлы |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Артикул | 29670-6-52 |
| Басқыштың биіктігі | 6 мм |
| Дәлдік сыныбы | Ал |
| Сатылар саны | 12 дана |
| Айқыш тәрізді ойық | Иә |
| Сатылардың максималды диаметрі | 52 мм |
| Материал | Жоғары жылдамдықты болат Р6М5 |
| Сатылардың ең аз диаметрі | 6 мм |
| Қамту | Құрғақ майлау |
| Шанақтың өлшемі | 13 мм |
| Түрі | Металлға арналған сатылы бұрғы |
| Төбенің жанындағы бұрыш | 135 Градус |