



7 300 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Металлға арналған сатылы бұрғы ЗУБР 29670-4-20-9_z01, қалыңдығы 4 мм-ге дейінгі қаңылтыр металды, түсті металдарды, пластмассаларды және басқа материалдарды бұрғылауға арналған. Бұрғы МЕМСТ 10902-77 бойынша профильді тегістеу әдісімен жасалған және "А1" бұрғылау дәлдігі класына сәйкес келеді. Төбедегі қайрау бұрышы 135°-қа тең, крест тәрізді қайраумен жабдықталған, отқа төзімді металдар мен қорытпаларды алдын ала кернеусіз бұрғылауға мүмкіндік береді.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | - | 0.07 кг |
| Қаптамада - 10 дана | 0.001 м3 | 0.67 кг |
| Қорапта - 40 дана | 0.01 м3 | 2.9 кг |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| сағақтың түрі | Үш қырлы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29670-4-20-9_z01 |
| Басқыштың биіктігі | 5.5 мм |
| Ұзындығы | 75 мм |
| Дәлдік сыныбы | Ал |
| Сатылар саны | 9 дана |
| Айқыш тәрізді ойық | Иә |
| Сатылардың максималды диаметрі | 20 мм |
| Материал | Жоғары жылдамдықты болат Р6М5 |
| Сатылардың ең аз диаметрі | 4 мм |
| Қамту | Құрғақ майлау |
| Шанақтың өлшемі | 8 мм |
| Түрі | Металлға арналған сатылы бұрғы |
| Төбенің жанындағы бұрыш | 135 Градус |