

11 572 ₸
Көтерме бағаны көрсету
ЗУБР 29514-65 карбидті кескіштері бар бұрғылау қашауы, әмбебап, көп функциялы қашау. Жөндеу және құрылыс жұмыстарын орындау кезінде қолданылады. Жақсартылған қатты қорытпа жұмыс ресурсын және кесу жиектерінің төзімділігін арттырады. Жоғары сапалы болаттан жасалған фрезерленген корпус жұмыс кезінде ықтимал соққыларды айтарлықтай азайтады. Құрамында күміс бар арнайы дәнекерлеуіш соққы жүктемелеріне тиімді төзімділікті қамтамасыз етеді.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | 0.002 м3 | 0.32 кг |
| Қаптамада - 10 дана | 0.011 м3 | 3.44 кг |
| Қорапта - 30 дана | 0.04 м3 | 10.94 кг |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бұрғылау тәжінің түрі | қатты қорытпа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Max. бұрғылау тереңдігі | 55 мм |
| Артикул | 29514-65 |
| Тәждің диаметрі | 65 мм |
| Азу тістердің саны | 5 дана |
| Карбидті тістердің материалы | ВК8С |
| Корпусты дайындау әдісі | фрезерлеу |
| Жай-күй | Жаңа |
| Түрі | Карбидті кескіштері бар бұрғылау ұшы |
| Корпустың қалыңдығы | 1.8 мм |