
1 390 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Ағаш бұрғы Левис спираль БИЗОН 2947-235-06 ағаш түйреуіштер мен штангалық дюбельдерге арналған тесіктерді бұрғылау үшін қолданылады. -Ағаш бұрғысының негізгі артықшылықтары Левис спиралы, бұл ағашты астық бойымен және бойымен итергіш күштерсіз бұрғылау мүмкіндігі және тереңірек бұрғылау мүмкіндігі. Бұл материалды сөзбе-сөз тістеп алатын түпнұсқа нүктенің арқасында мүмкін болды. -Негізгі кескіш пен бүйірлік кескіш, тіпті шикі құрылыс ағашында да тесіктерді тез және тиімді жасайды. Бұл жағдайда жоңқалар фрезерленген спираль бойымен тез және оңай жойылады. -Шанақ - қуатты электрлі бұрғының патронында айналуын болдырмайтын алтыбұрышты.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | - | 0.04 кг |
| Қаптамада - 10 дана | 0.002 м3 | 0.43 кг |
| Қорапта - 200 дана | 0.02 м3 | 4.82 кг |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Диаметрі | 6 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| сағақтың түрі | Алтыбұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2947-235-06 |
| Ұзындығы | 235 мм |
| Дәлдік сыныбы | Жылы |
| Материал | Болат 45 |
| Жұмыс ұзындығы | 160 мм |
| Қаттылық | 64 HRC |
| Түрі | Левис бұрғысы |
| Төбенің жанындағы бұрыш | 118 Градус |