
600 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

URAGAN 29419-140-12 спиральді ағашқа арналған бұрғы ағашқа, фанераға, ДСП-ға, желімделген қалқандарға және пластмассаға бұрғылау үшін бұрауыштармен және электрлік бұрғылармен бірге қолданылады.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | - | 0.08 кг |
| Қаптамада - 15 дана | 0.001 м3 | 1.2 кг |
| Қорапта - 150 дана | 0.01 м3 | 12.3 кг |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Uragan |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Диаметрі | 12 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29419-140-12 |
| Ұзындығы | 140 мм |
| Дәлдік сыныбы | Жылы |
| Материал | Болат 45 |
| Жұмыс ұзындығы | 95 мм |
| Қаттылық | 64 HRC |
| Түрі | Спиральді бұрғы |
| Төбенің жанындағы бұрыш | 118 Градус |