


274 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

URAGAN 29419-110-08 спиральді ағаш бұрғысы ағаш, фанера, ДСП, желімделген панельдер мен пластмассада бұрғылау үшін бұрауыштармен және электрлік бұрғылармен бірге қолданылады.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | - | 0.03 кг |
| Қаптамада - 20 дана | 0.002 м3 | 0.59 кг |
| Қорапта - 200 дана | 0.02 м3 | 6.44 кг |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Uragan |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Диаметрі | 8 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29419-110-08 |
| Ұзындығы | 110 мм |
| Дәлдік сыныбы | Жылы |
| Материал | Болат 45 |
| Жұмыс ұзындығы | 71 мм |
| Қаттылық | 64 HRC |
| Түрі | Спиральді бұрғы |
| Төбенің жанындағы бұрыш | 118 Градус |