
17 290 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Гриль GRINDA 427783, ашық отта немесе көмірде пісіруге арналған. Қалыңдығы 1,5 мм жоғары сапалы болат өнімнің қызмет ету мерзімін айтарлықтай арттырады. Барбекюдің құрастырмалы құрылымы оны сақтау мен тасымалдауды жеңілдетеді. Тұрақты тіректер барбекюдің орнын мықтап бекітеді. Бүйір қабырғаларындағы үрлеуге арналған ойықтар көмірді бықсытуға қажетті тарту күшін жасайды.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | 0.004 м3 | 6.5 кг |
| Қорапта - 2 дана | 0.01 м3 | 13.1 кг |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GRINDA |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Мангал |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 700 мм |
| Ұзындығы | 700 мм |
| Ені | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 427783 |
| Қалыңдық | 1.5 мм |