
6 370 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Гриль GRINDA 427782, ашық отта немесе көмірде пісіруге арналған. Қалыңдығы 0,8 мм жоғары сапалы болат ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Барбекюдің құрастырмалы құрылымы оны сақтау мен тасымалдауды жеңілдетеді. Тұрақты тіректер барбекюдің орнын мықтап бекітеді. Бүйір қабырғаларындағы үрлеуге арналған ойықтар көмірді бықсытуға қажетті тарту күшін жасайды.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | 0.005 м3 | 2.42 кг |
| Қорапта - 8 дана | 0.05 м3 | 21.42 кг |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GRINDA |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Мангал |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 500 мм |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Ені | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 427782 |
| Қалыңдық | 0.8 мм |