
4 170 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Гриль GRINDA 427781, ашық отта немесе көмірде пісіруге арналған. Құрастырмалы конструкция сақтау кезінде ыңғайлылықты қамтамасыз етеді. Шағын өлшемдер мен жеңіл салмақ тасымалдауды жеңілдетеді. Тұрақты тіректер барбекюдің орнын мықтап бекітеді. Бүйір қабырғаларындағы үрлеуге арналған ойықтар көмірді бықсытуға қажетті тарту күшін жасайды.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | 0.003 м3 | 1.54 кг |
| Қорапта - 10 дана | 0.03 м3 | 15.74 кг |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GRINDA |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Мангал |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 400 мм |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Ені | 250 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 427781 |