

15 460 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Бақша құрылыс арбасы GRINDA 422396_z01, құрылыс және бау-бақша жұмыстары кезінде әртүрлі жүктерді тасымалдауға арналған. Қалыңдығы 0,7 мм болат шанақта арбаны сыртқы әсерлерден қорғауды қамтамасыз ететін мырыш жабыны бар. Диаметрі 28 мм тұтас иілген құбырдан жасалған болат жақтау шанақты төменнен ұстап тұрады және арбаның жоғары жүк көтергіштігін қамтамасыз етеді. Алдыңғы екі тіреуіш ауыр жүктерді тасымалдау кезінде оның қауіпсіздігін қамтамасыз ете отырып, арбаның корпусын алдыңғы жағынан мықтап ұстайды. Диаметрі 25 мм болат құбырдан жасалған тірек жоғары жүк көтергіштігін қамтамасыз ете отырып, арбаның корпусын сенімді түрде қолдайды. Диаметрі 360 мм резеңке пневматикалық доңғалақ, болат жиегі және болат мойынтіректері бар, тегіс емес беттерде оңай қозғалуды және тамаша маневрлікті қамтамасыз етеді.
Жинақтау:
Мырышталған болат шанақ, 90л (арт. W-422396-T_z01) - 1 дана.Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | 0.125 м3 | 9.7 кг |
| Қорапта - 0 дана | 2.43 м3 | 197.3 кг |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GRINDA |
| Доңғалақ диаметрі | 360 мм |
| Дөңгелектер саны | 1 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| шанақтың қалыңдығы | 0.7 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 10.928 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 422396_z01 |
| Көлем | 160 л |
| Түрі | Құрылысқа арналған бақшаға арналған арба |