


16 058 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Бақша құрылыс арбасы GRINDA 422392_z01, құрылыс жұмыстары кезінде әртүрлі жүктерді тасымалдау үшін қолданылады. Қалыңдығы 0,9 мм және сусымалы жүктерге арналған көлемі 90 л берік болат шанақтың арбаны сыртқы әсерлерден қорғауды қамтамасыз ететін мырыш жабыны бар. Диаметрі 32 мм тұтас иілген құбырдан жасалған қуатты болат жақтау шанақты төменнен қолдайды және арбаның жүк көтергіштігін арттыруды қамтамасыз етеді. Диаметрі 25 мм болат құбырдан жасалған тірек ауыр жүктерді тасымалдау кезінде оның қауіпсіздігін қамтамасыз ете отырып, арбаның корпусын алдыңғы жағынан сенімді түрде қолдайды. Диаметрі 380 мм резеңке пневматикалық доңғалақ, болат жиегі және болат мойынтіректері бар, тегіс емес беттерде оңай қозғалуды және тамаша маневрлікті қамтамасыз етеді.
Жинақтау:
Мырышталған болат шанақ, 90л (арт. W-422392-T_z01) - 1 дана.Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | 0.125 м3 | 13.32 кг |
| Қорапта - 0 дана | 2.4 м3 | 270 келі |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GRINDA |
| Доңғалақ диаметрі | 380 мм |
| Дөңгелектер саны | 1 д. (дана) |
| шанақтың көлемі | 90 л |
| Жағдайы | Жаңа |
| шанақтың қалыңдығы | 0.9 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 13.522 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 422392_z01 |
| Көлем | 90 л |
| Түрі | Құрылысқа арналған бақшаға арналған арба |