
СИБИН 39905 екі доңғалақты бақша құрылыс арбасы құрылыс жұмыстары кезінде әртүрлі жүктерді тасымалдауға арналған. Қалыңдығы 0,7 мм болат шанақта арбаны сыртқы әсерлерден қорғауды қамтамасыз ететін мырыш жабыны бар. Диаметрі 32 мм тұтас иілген құбырдан жасалған қуатты болат жақтау шанақты төменнен қолдайды және арбаның жүк көтергіштігін арттыруды қамтамасыз етеді. Диаметрі 25 мм болат құбырдан жасалған тірек ауыр жүктерді тасымалдау кезінде оның қауіпсіздігін қамтамасыз ете отырып, арбаның корпусын алдыңғы жағынан сенімді түрде қолдайды. Диаметрі 360 мм резеңке пневматикалық дөңгелектер, болат жиегі және болат мойынтіректері бар, тегіс емес беттерде оңай қозғалуды және тамаша маневрлікті қамтамасыз етеді.
Жинақтау:
Мырышталған болат шанақ (арт. W-39905-T) - 1 дана.Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | 0.145 м3 | 14 келі |
| Қорапта - 0 дана | 2.9 м3 | 280 келі |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибин |
| Доңғалақ диаметрі | 360 мм |
| Дөңгелектер саны | 2 д. (дана) |
| шанақтың көлемі | 110 л |
| Жағдайы | Жаңа |
| шанақтың қалыңдығы | 0.7 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 11.61 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 39905 |
| Көлем | 110 л |
| Түрі | Құрылысқа арналған бақшаға арналған арба |