
16 600 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Баспалдақ басқышы СИБИН 38803-03, әртүрлі шаруашылық жұмыстарын орындауға арналған. Сенімді конструкция мен жоғары сапалы материалдардың үйлесімі арқасында пайдалануға ыңғайлы. Баспалдақтардың бүйір қабырғаларымен берік байланысы. Баспалдақтар мен тіректердегі қорғаныс ұштары. Профильді басқыштардың ені 80 мм.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | 0.113 м3 | 4.2 кг |
| Қорапта - 1 дана | 0.11 м3 | 4.2 кг |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибин |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Максималды жүктеме | 150 кг |
| Материал | Болат |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 38803-03 |
| Баспалдақтың максималды биіктігі | 130 см |
| Түрі | Баспалдақ басқышы |
| Биіктігі бойынша сатылар саны | 3 |
| Баспалдақтың ені | 42 см |