

1 680 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Велосипед құлпы кабельді БИЗОН 37267-65, велосипедтерді, мотоциклдерді және мопедтерді ұрлаудың алдын алу үшін, сондай-ақ тұрмыстық үй-жайларды құлыптау үшін қолданылады. Қосымша кілтсөзде бекітілген коды бар құпиялылықтың кодтық механизмі. Болат кабель қауіпсіздіктің жоғары деңгейін қамтамасыз етеді. Арқанның ұзындығы екі доңғалақты көліктердің көптеген үлгілері үшін оңтайлы болып табылады. Пластикалық қаптама бұзылудан қосымша қорғанысты қамтамасыз етеді және құлыпты қоршаған орта әсерінен қорғайды.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | - | 0.11 кг |
| Қаптамада - 6 дана | 0.003 м3 | 0.73 кг |
| Қорапта - 48 дана | 0.03 м3 | 6.25 кг |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құпиялылық механизмі | Код |
| Жағдайы | Жаңа |
| Құлып түрі | Кодтық |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты жабу | Жоқ |
| Артикул | 37267-65 |
| Болат тростың диаметрі | 3 мм |
| Тростың диаметрі | 8 мм |
| Арқанның ұзындығы | 650 мм |
| Түрі | Арқанды құлып |