

1 880 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Велосипед құлпы кабельді БИЗОН 37263-65, велосипедтерді, мотоциклдерді және мопедтерді ұрлаудың алдын алу үшін, сондай-ақ тұрмыстық үй-жайларды құлыптау үшін қолданылады. Арқанның үлкейтілген диаметрі құлыптың сынуға төзімділігін арттырады. Арқанның ұзындығы екі доңғалақты көліктердің көптеген үлгілері үшін оңтайлы болып табылады. Арқанды қоршаған ортаның зиянды әсерінен сенімді пластикалық қорғаныс.
Жинақтау:
Құлып - 1 дана.Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | 0.001 м3 | 0.15 кг |
| Қаптамада - 6 дана | 0.004 м3 | 0.95 кг |
| Қорапта - 48 дана | 0.04 м3 | 8.1 кг |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Құлып түрі | Негізгі |
| Жиынтық | |
| Кілттер саны | 3 |
| Қосымша | |
| Құрылғыны ашу | Кілт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты жабу | Иә |
| Артикул | 37263-65 |
| Болат тростың диаметрі | 3.8 мм |
| Тростың диаметрі | 10 мм |
| Арқанның ұзындығы | 650 мм |
| Түрі | Арқанды құлып |