

4 350 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Велосипед құлпы кабельді БИЗОН 37260-100, велосипедтерді, мопедтерді, арбаларды және т.б. құлыптауға арналған, сонымен қатар оларды тұрмыстық үй-жайларды құлыптау үшін пайдалануға болады. Арқанның үлкейтілген диаметрі құлыптың сынуға төзімділігін арттырады. Арқанның ұзындығы бұл құлыпты екі доңғалақты көліктердің көптеген үлгілерімен пайдалануға мүмкіндік береді. Жоғары сенімділікке цилиндрлік металл блоктардан жасалған қосымша тізбекті қолдану арқылы қол жеткізіледі. Арқанның сенімді пластикалық өрімі оны қоршаған ортаның зиянды әсерінен қорғайды. Құпиялылықтың кодтық механизмі құлыпты пайдалануды ыңғайлы етеді. Құлып цилиндрі ылғал мен шаңнан қосымша қорғаныспен жабдықталған.
Жинақтау:
Құлып - 1 дана.Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | 0.002 м3 | 0.5 кг |
| Қаптамада - 6 дана | 0.009 м3 | 3.12 кг |
| Қорапта - 48 дана | 0.09 м3 | 25.84 келі |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құпиялылық механизмі | Код |
| Жағдайы | Жаңа |
| Құлып түрі | Негізгі |
| Жиынтық | |
| Кілттер саны | 3 |
| Қосымша | |
| Құрылғыны ашу | Кілт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты жабу | Иә |
| Артикул | 37260-100 |
| Болат тростың диаметрі | 3.8 мм |
| Тростың диаметрі | 18 мм |
| Арқанның ұзындығы | 1000 мм |
| Түрі | Арқанды құлып |