


4 145 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Аспалы құлып 37220-9, шаруашылық үй-жайларды және тұрмыстық заттардың барлық түрлерін құлыптауға арналған. Тұтқаның ұлғайтылған диаметрі бұзуға төзімділікті арттырады. Шыңдалған болаттан жасалған бұғау жауапты үй-жайларды қорғау үшін құлыптарды пайдалануға мүмкіндік береді. Құлыптар қоңыржай және суық климаты бар аймақтарда пайдаланылуы мүмкін. Құпияның дискілік механизмі.
Жинақтау:
Құлып - 1 дана.Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | 0.002 м3 | 0.96 кг |
| Қорапта - 8 дана | 0.01 м3 | 8.12 кг |
| Жалпы | |
|---|---|
| Биіктігі | 86 мм |
| Ұзындығы | 76 мм |
| Ені | 40 мм |
| Жиынтық | |
| Кілттер саны | 3 |
| Негізгі белгілері | |
| Құпиялылық механизмі | Дискілі |
| Жағдайы | Жаңа |
| Құлыпты орнату түрі | Аспалы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 37220-9 |
| Тұтқаның диаметрі | 14 мм |
| Түрі | Кілті бар құлып |