



5 226 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Кабельді БИЗОН құлпы 37220-6-02, велосипедтерді, мотоциклдерді және мопедтерді ұрлаудың алдын алу үшін, сондай-ақ тұрмыстық үй-жайларды құлыптау үшін қолданылады. Болат кабель қауіпсіздіктің жоғары деңгейін қамтамасыз етеді. Цилиндрлік механизм жоғары сенімділікке ие. Пластикалық қаптама бұзылудан қосымша қорғанысты қамтамасыз етеді және құлыпты қоршаған орта әсерінен қорғайды.
Жинақтау:
Құлып - 1 дана.Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | 0.001 м3 | 0.28 кг |
| Қорапта - 18 дана | 0.02 м3 | 5.24 кг |
| Жалпы | |
|---|---|
| Биіктігі | 44 мм |
| Ұзындығы | 41 мм |
| Ені | 27 мм |
| Жиынтық | |
| Кілттер саны | 3 |
| Негізгі белгілері | |
| Құпиялылық механизмі | Дискілі |
| Жағдайы | Жаңа |
| Құлып түрі | Негізгі |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 37220-6-02 |
| Болат тростың диаметрі | 4 мм |
| Тростың диаметрі | 8 мм |
| Арқанның ұзындығы | 1260 мм |
| Түрі | Арқанды құлып |