
3 120 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Аспалы құлып STAYER 37143-90, шаруашылық үй-жайларды және тұрмыстық заттардың барлық түрлерін құлыптауға арналған. Жоғары сапалы шикізат пен жиынтықтауыштарды пайдалану сіздің мүлкіңіздің сенімді қорғалуын қамтамасыз етуге мүмкіндік береді. Жоғары сапалы болаттан жасалған шыңдалған бұғау сынудан барынша қорғауды қамтамасыз етеді. Корпустың арнайы жабыны құлыпты қоршаған орта әсерінен қорғауды қамтамасыз етеді. Корпустың арнайы U-тәрізді пішіні бұғауды аралаудан қорғауды арттырады.
Жинақтау:
Құлып - 1 дана.Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | - | 0.74 кг |
| Қаптамада - 6 дана | 0.002 м3 | 4.52 кг |
| Қорапта - 24 дана | 0.01 м3 | 18.45 келі |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Құлыпты орнату түрі | Аспалы |
| Жалпы | |
| Биіктігі | 27 мм |
| Ұзындығы | 90 мм |
| Ені | 60 мм |
| Жиынтық | |
| Кілттер саны | 3 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты жабу | Жоқ |
| Артикул | 37143-90 |
| Душтың биіктігі | 21 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 13 мм |
| Шыңдалған қол | Иә |
| Түрі | Кілті бар құлып |
| Ұзартылған қол | Жоқ |
| Бұғау ені | 30 мм |