
6 865 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Ағашқа арналған аралау дискісі БИЗОН 36914-200-32-48, ағаштың барлық түрлерін дәл және таза кесу үшін қолданылады. Ағашты, желім тақталарын, ламинатты, ДСП мен МДФ-ны (оның ішінде табиғи шпонмен, меланинді пленкамен, қағазбен, пластмассамен және т.б. қапталған), фанера мен қапталған фанераны дөңгелек, көлденең және бойлық кесуге жарамды. және станок тақталары. Өндірістің барлық кезеңдерінде сапаны бақылауды арттыру өндірілетін бұйымдардың жоғары дәлдігін қамтамасыз етеді және әрбір аралау дискісінің ұзақ қызмет ету мерзіміне кепілдік береді.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | - | 0.46 кг |
| Қаптамада - 6 дана | 0.005 м3 | 2.86 келі |
| Қорапта - 24 дана | 0.02 м3 | 11.92 кг |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| сыртқы диаметрі | 200 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36914-200-32-48 |
| Кесу түрі | "Таза рез" |
| Дискінің диаметрі | 200 мм |
| Азу тістердің саны | 48 дана |
| Диск материалы | болат 50 |
| Кескіштердің материалы | Қатты қорытпа ВК 8 |
| Қону көлемі | 32 мм |
| Керф өлшемі | 2.4 мм |
| Диск түрі | Ағашқа арналған аралау дискісі |
| Қайрау түрі | ATB |
| Дискінің қалыңдығы | 1.6 мм |
| "Шабуыл" бұрышы | 14 градус. |
| Азу тістердің еңкею бұрышы | 12 градус. |