
63 828 ₸
Минималды тапсырыс — 3 д.
Барлық көтерме бағаны көрсету
ЕДЕНДІК, шкафы бар, компрессорлық салқындату және жылыту, күміс, шкаф 0,16 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Алмаком |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Бөтелкелерді жүктеу | жоғарғы жүктеу |
| Орнату опциясы | Еден |
| Жұмыс режимдері | Жылыту, Салқындату |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Ерекшеліктері | Тоңазытқыш камерасы |
| Салқындату түрі | Компрессорлық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Судың минималды салқындату температурасы | 5 град. |
| Суды максималды қыздыру температурасы | 95 град. |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 330 мм |
| Ені | 330 мм |
| Тереңдігі | 990 мм |
| Салмақ | 18 кг |