


889 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Бұрғылау sds plus бетон STAYER 2930-260-08_z01, балғамен бұрғылауға арналған, бетонда, гранитте, кірпіште, таста және қатты әктастарда тесіктерді бұрғылау үшін қолданылады. Жоғары ресурс. Қашау пішініндегі карбидті ВК8 пластинасы борактың ортасына орналасуын жеңілдетеді. Күшейтілген өзегі бар S4 спиралі бұрғының сынуға төзімділігін және шламның жылдам шығарылуын қамтамасыз етеді.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | - | 0.08 кг |
| Қаптамада - 10 дана | 0.001 м3 | 0.87 кг |
| Қорапта - 100 дана | 0.02 м3 | 9.1 кг |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Диаметрі | 8 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2930-260-08_z01 |
| Ұштықтың геометриясы | Қашау нысанында |
| Ұзындығы | 260 мм |
| Бұрғының жұмыс ұзындығы | 210 мм |
| Түрі | Бетонға арналған бұрғы sds plus |
| Ұштықтың түрі | Екі жақты |
| Спираль түрі | Спираль S4 |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |