
929 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

ТЕВТОН 8-36702-200 алмазды кескіш қалақ, жиек тасты, тротуар плиталарын, қаптау кірпіштерін кесу үшін қолданылады.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | - | 0.44 кг |
| Қаптамада - 6 дана | 0.002 м3 | 2.72 кг |
| Қорапта - 36 дана | 0.02 м3 | 16.56 кг |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Тевтон |
| ішкі диаметрі | 22.2 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8-36702-200 |
| Салмақ | 0.44 |
| Сыртқы диаметрі | 200 мм |
| Сегменттің биіктігі | 7 мм |
| Мақсаты | Жиектас тас |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Түрі | Алмазды кесетін диск |