

3 675 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Велосипед құлпы кабельді БИЗОН 37262-120, велосипедтерді, мотоциклдерді және мопедтерді ұрлаудың алдын алу үшін, сондай-ақ тұрмыстық үй-жайларды құлыптау үшін қолданылады. Құпиялылықтың кодтық механизмі құлыпты пайдалануды ыңғайлы етеді. Арқанның үлкейтілген диаметрі құлыптың сынуға төзімділігін арттырады. Арқанның ұзындығы екі доңғалақты көліктердің көптеген үлгілері үшін оңтайлы болып табылады. Арқанды қоршаған ортаның зиянды әсерінен сенімді пластикалық қорғаныс.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | 0.001 м3 | 0.33 кг |
| Қаптамада - 6 дана | 0.004 м3 | 2.03 кг |
| Қорапта - 48 дана | 0.04 м3 | 16.78 келі |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құпиялылық механизмі | Код |
| Жағдайы | Жаңа |
| Құлып түрі | Кодтық |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты жабу | Жоқ |
| Артикул | 37262-120 |
| Болат тростың диаметрі | 4.5 мм |
| Тростың диаметрі | 10 мм |
| Арқанның ұзындығы | 1200 мм |
| Түрі | Арқанды құлып |