
4 200 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Аспалы құлып 37220-49-01, шаруашылық үй-жайларды және тұрмыстық заттардың барлық түрлерін құлыптауға арналған. Тұтқаның ұлғайтылған диаметрі бұзуға төзімділікті арттырады. Шыңдалған болаттан жасалған бұғау жауапты үй-жайларды қорғау үшін құлыптарды пайдалануға мүмкіндік береді. Құлыптар қоңыржай және суық климаты бар аймақтарда пайдаланылуы мүмкін. Құпияның дискілік механизмі.
Жинақтау:
Құлып - 1 дана.Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | 0.001 м3 | 0.28 кг |
| Қорапта - 24 дана | 0.02 м3 | 6.84 келі |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құпиялылық механизмі | Дискілі |
| Жағдайы | Жаңа |
| Құлыпты орнату түрі | Аспалы |
| Жалпы | |
| Ұзындығы | 52 мм |
| Жиынтық | |
| Кілттер саны | 3 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты жабу | Иә |
| Артикул | 37220-49-01 |
| Душтың биіктігі | 50 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 8 мм |
| Шыңдалған қол | Жоқ |
| Түрі | Кілті бар құлып |
| Ұзартылған қол | Иә |
| Бұғау ені | 28 мм |