
Аспалы құлып 37220-10, шаруашылық үй-жайларды және тұрмыстық заттардың барлық түрлерін құлыптауға арналған. Тұтқаның ұлғайтылған диаметрі бұзуға төзімділікті арттырады. Шыңдалған болаттан жасалған бұғау жауапты үй-жайларды қорғау үшін құлыптарды пайдалануға мүмкіндік береді. Құлыптар қоңыржай және суық климаты бар аймақтарда пайдаланылуы мүмкін. Құпияның дискілік механизмі.
Жинақтау:
Құлып - 1 дана.Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | 0.001 м3 | 1.9 кг |
| Қорапта - 6 дана | 0.01 м3 | 11.64 келі |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құпиялылық механизмі | Дискілі |
| Жағдайы | Жаңа |
| Құлыпты орнату түрі | Аспалы |
| Жалпы | |
| Биіктігі | 44 мм |
| Ұзындығы | 41 мм |
| Ені | 27 мм |
| Жиынтық | |
| Кілттер саны | 3 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты жабу | Жоқ |
| Артикул | 37220-10 |
| Тұтқаның диаметрі | 14 мм |
| Шыңдалған қол | Жоқ |
| Түрі | Кілті бар құлып |
| Құлып түрі | 88 мм |
| Ұзартылған қол | Жоқ |