
4 960 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Аспалы құлып 37220-1, шаруашылық үй-жайларды және тұрмыстық заттардың барлық түрлерін құлыптауға арналған. Тұтқаның ұлғайтылған диаметрі бұзуға төзімділікті арттырады. Шыңдалған болаттан жасалған бұғау жауапты үй-жайларды қорғау үшін құлыптарды пайдалануға мүмкіндік береді. Құлыптар қоңыржай және суық климаты бар аймақтарда пайдаланылуы мүмкін. Құпияның дискілік механизмі.
Жинақтау:
Құлып - 1 дана.Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | 0.001 м3 | 0.44 кг |
| Қорапта - 20 дана | 0.02 м3 | 9.04 кг |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құпиялылық механизмі | Дискілі |
| Жағдайы | Жаңа |
| Құлыпты орнату түрі | Аспалы |
| Жалпы | |
| Ұзындығы | 70 мм |
| Жиынтық | |
| Кілттер саны | 3 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты жабу | Жоқ |
| Артикул | 37220-1 |
| Душтың биіктігі | 35 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 14 мм |
| Шыңдалған қол | Жоқ |
| Түрі | Кілті бар құлып |
| Ұзартылған қол | Жоқ |
| Бұғау ені | 30 мм |