

2 910 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Аспалы құлып STAYER 37160-60, шаруашылық үй-жайларды және әртүрлі тұрмыстық заттарды құлыптауға арналған. Арматураланған металл корпус. Корпустың арнайы жабыны құлыпты қоршаған орта әсерінен қорғауды қамтамасыз етеді. Жоғары сапалы болаттан жасалған шыңдалған бұғау сынудан барынша қорғауды қамтамасыз етеді.
Жинақтау:
Құлып - 1 дана.Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | - | 0.51 кг |
| Қаптамада - 6 дана | 0.001 м3 | 3.1 кг |
| Қорапта - 36 дана | 0.01 м3 | 18.92 кг |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Құлыпты орнату түрі | Аспалы |
| Жалпы | |
| Биіктігі | 25 мм |
| Ені | 50 мм |
| Жиынтық | |
| Кілттер саны | 3 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты жабу | Иә |
| Артикул | 37160-60 |
| Тұтқаның диаметрі | 10 мм |
| Шыңдалған қол | Иә |
| Түрі | Кілті бар құлып |
| Құлып түрі | 60 мм |
| Ұзартылған қол | Жоқ |