
785 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

URAGAN 36693-115 алмазды кескіш қалақ, жиектастарды, тротуар плиталарын, қаптау кірпіштерін кесу үшін қолданылады.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | - | 0.11 кг |
| Қаптамада - 6 дана | 0.001 м3 | 0.7 кг |
| Қорапта - 72 дана | 0.01 м3 | 8.74 келі |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Uragan |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36693-115 |
| Салмақ | 0.113 |
| Диск түрі | Сегменттелген турбо |
| Сыртқы диаметрі | 115 мм |
| Сегменттің биіктігі | 7 мм |
| Мақсаты | Жиектас тас |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Түрі | Алмазды кесетін диск |