
5 587 ₸
Көтерме бағаны көрсету
URAGAN 36691-230 алмазды кескіш жүзі, бетонды, гранитті, құрылыс кірпіштерін кесу үшін қолданылады.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | - | 0.62 кг |
| Қаптамада - 6 дана | 0.002 м3 | 3.84 келі |
| Қорапта - 24 дана | 0.01 м3 | 15.6 кг |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Uragan |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36691-230 |
| Салмақ | 0.624 |
| Диск түрі | Сегменттік |
| Сыртқы диаметрі | 230 мм |
| Сегменттің биіктігі | 7 мм |
| Мақсаты | Бетон |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Түрі | Алмазды кесетін диск |