
3 130 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Плитка мен шыныға арналған бұрғы 14 мм STAYER 2985-14_z01, шыныда, керамикада және плиткада тесіктерді бұрғылауға арналған. Төрт кескіш пышақтың арқасында бұрғылау екі есе тиімді. Кесу жиектерін арнайы қайрау материалдың өтуін жақсартады, осылайша бұрғылау кезінде жарықтар мен чиптердің пайда болу мүмкіндігін азайтады Бұрғы ұшы BK6 карбидінен жасалған. 1/4 дюймдік алтыбұрышты саңылау бұрғылау патронында бұрғының бұрылуына жол бермейді. Жылдам ажыратылатын адаптерлермен пайдалануға арналған арнайы саңылау.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | - | 0.04 кг |
| Қаптамада - 10 дана | 0.001 м3 | 0.48 кг |
| Қорапта - 100 дана | 0.01 м3 | 5.07 кг |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Диаметрі | 14 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2985-14_z01 |
| Бұрғы ұзындығы | 90 мм |
| Кесетін жиектер саны | 4 |
| Түрі | Кафельге және шыныға арналған бұрғы |
| Құйрық | 1/4" сапты ойығы бар алтыбұрышты |