


2 650 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

10 мм STAYER 2985-10_z01 плитка мен шыныға арналған бұрғы, шыныда, керамикада және плиткада тесіктерді бұрғылауға арналған. Төрт кескіш қалақшаның арқасында бұрғылау екі есе тиімді орындалады Кесу жиектерін арнайы қайрау материалдың өтуін жақсартады, осылайша бұрғылау кезінде жарықтар мен сынықтардың пайда болу мүмкіндігін азайтады Бұрғы ұшы карбидті ВК6-дан жасалған 1/4 дюймдік алтыбұрышты саңылау бұрғының бұрылуын болдырмайды. бұрғылау патронында Жылдам босату адаптерлерімен пайдалануға арналған арнайы саңылау
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | - | 0.03 кг |
| Қаптамада - 10 дана | 0.001 м3 | 0.28 кг |
| Қорапта - 100 дана | 0.01 м3 | 3.1 кг |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Диаметрі | 10 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2985-10_z01 |
| Бұрғы ұзындығы | 85 мм |
| Кесетін жиектер саны | 4 |
| Түрі | Кафельге және шыныға арналған бұрғы |
| Құйрық | 1/4" сапты ойығы бар алтыбұрышты |