66 183 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Бензокоса ЗУБР КРБ-250, бақша учаскесін күтіп ұстауға арналған. Оның көмегімен ең тар жағдайларда оңай және сенімді жұмыс істеуге болады. Қуатты қозғалтқыш ешқандай күш жұмсамай-ақ, шөпті кесуге, қатты өсінділерді алып тастауға немесе үйдің жанындағы бұталарды кесуге мүмкіндік береді. Жеңіл салмақ және оңтайлы теңгерім. Қуаты артқан қозғалтқыш. Қалың шөппен де, бұтамен де оңай күреседі. Тегіс жерлерде және жету қиын жерлерде қолдануға ыңғайлы. Оператордың қауіпсіздігі үшін жанармаймен қамтамасыз етуді басқаруды құлыптау. Жоғары технологиялық өңдеудің, екі компрессорлық сақинаның және цилиндрдің хромды жабынының арқасында қозғалтқыштың қызмет ету мерзімі артты. Шығарудағы редуктор айналу моментін арттырады. Пышақты да, балық аулау сызығының катушкасын да орнату мүмкіндігі. Оңай сақтауға және тасымалдауға арналған ажыратқыш штанга. Биіктігі реттелетін велосипед тұтқасы. Иық бауы және оңтайлы салмақ өлшеу операцияны жеңілдетеді. Дірілді бәсеңдетудің қосарлы жүйесі. Жиынтықта жұмыс қоспасын дайындауға арналған сыйымдылық.
Жинақтау:
Бензинді өрім - 1 дана.Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | 0.028 м3 | 7.9 кг |
| Қорапта - 2 дана | 0.09 м3 | 17.35 кг |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Кесу элементі | Пышақ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7.9 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | КРБ-250 |
| Жанармай багының сыйымдылығы | 800 мл |
| Қозғалтқыштың көлемі | 25.4 см3 |
| Қозғалтқыштың орналасуы | жоғарғы |
| Түрі | Бензокоса |
| Шөп шабу сызығының ені | 44 см |
| Пышақпен шабу ені | 25.5 см |