499 738 ₸
Көтерме бағаны көрсету
ЗУБР ЗВПБ-20 АХ бензинді виброплитасы асфальт материалдарын нығыздауға арналған. Теңдестірілген техникалық сипаттамалар кез келген жағдайда тиімдірек жұмыс істеуге мүмкіндік береді және тасымалдауды жеңілдететін дөңгелектердің және эргономикалық тұтқаның арқасында діріл пластинасымен күнделікті жұмыс істеу оңай және ыңғайлы болады. "Honda" төрт тактілі қозғалтқышы бүкіл қызмет ету мерзіміне қиындықсыз пайдалануды қамтамасыз етеді. Пысықталған және сенімді конструкция. Үнемді, жоғары ресурсты төрт тактілі "Honda" қозғалтқышы үлкен қызметаралық жүріспен және ресми кепілдікпен. Асфальт жабындарын нығыздау үшін оңтайлы ортадан тепкіш күш. Операторды дірілден қорғау үшін тұтқаның демпферлік аралықтары. Өнеркәсіптік дірілдеткіш мойынтіректері жүктелген қондырғының сенімділігін арттыруды қамтамасыз етеді. Қосымша қуат жақтауы қозғалтқышты тасымалдау және тиеу кезінде қорғайды. Дроссель клапанының орналасу құлпы өніммен ұзақ мерзімді жұмысты жеңілдетеді. Кеңістікті үнемдеуге арналған жиналмалы тұтқа. Белдіктің қорғаныш қаптамасы операторды жанасу қаупінен, ал белдіктің өзін - тастардың зақымдануынан сенімді қорғауға мүмкіндік береді.
Жинақтау:
Виброплита - 1 дана.Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | 0.292 м3 | 123.8 кг |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Тығыздау тереңдігі | 300 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 128.7 кг |
| Қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Қозғалтқыш түрі | Бензин |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ЗВПБ-20 АХ |
| Жанармай түрі | Бензин АИ92 |
| Плитаның ұзындығы | 504 мм |
| Жанармай багының көлемі | 3.6 л |
| Түрі | Діріл плитасы |