
STAYER 29660-4-20-9 металлға арналған сатылы бұрғы, электрлі бұрғыда немесе бұрғылау прессінде пайдалануға арналған. Олар қаңылтыр болаттағы, түсті металдардағы және пластмассадағы саңылауларды дәйекті түрде бұрғылау және түзету үшін қолданылады. Жұқа табақты материалдармен жұмыс істеу үшін өте қолайлы. Материалдардың деформациясына әкелмейді. Үлкен диаметрлі тесіктерді бұрғылау кезінде жоғары тиімділік. Бұрғыларды үздіксіз ауыстыру қажеттілігінен босатады. Кескіш жиектің крест тәрізді қайрауы сыналану мүмкіндігін болдырмайды.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | - | 0.06 кг |
| Қаптамада - 10 дана | 0.001 м3 | 0.67 кг |
| Қорапта - 40 дана | 0.01 м3 | 2.88 келі |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| сағақтың түрі | Үш қырлы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29660-4-20-9 |
| Басқыштың биіктігі | 5.5 мм |
| Ұзындығы | 75 мм |
| Дәлдік сыныбы | Ал |
| Сатылар саны | 9 дана |
| Айқыш тәрізді ойық | Иә |
| Сатылардың максималды диаметрі | 20 мм |
| Материал | Жоғары жылдамдықты болат HSS |
| Сатылардың ең аз диаметрі | 4 мм |
| Қамту | Құрғақ майлау |
| Шанақтың өлшемі | 8 мм |
| Түрі | Металлға арналған сатылы бұрғы |
| Төбенің жанындағы бұрыш | 135 Градус |