581 303 ₸
Көтерме бағаны көрсету
ЗУБР ЗВПБ-15 АХ бензинді виброплитасы асфальт материалдарын нығыздауға арналған. Оңтайлы техникалық сипаттамалар кез келген жағдайда одан да тиімдірек жұмыс істеуге мүмкіндік береді және тасымалдауды жеңілдететін дөңгелектердің және эргономикалық тұтқаның арқасында дірілдеткіш пластинамен күнделікті жұмыс істеу оңай және ыңғайлы болады. "HONDA" төрт тактілі қозғалтқышы ақаусыз пайдалануды қамтамасыз етеді және пайдаланудың барлық мерзімі ішінде ең аз сервистік қызмет көрсетуді талап етеді. Пысықталған және сенімді конструкция. Асфальт жабындарын нығыздау үшін оңтайлы ортадан тепкіш күш. Операторды дірілден қорғау үшін тұтқаның демпферлік аралықтары. Өнеркәсіптік дірілдеткіш мойынтіректері жүктелген қондырғының сенімділігін арттыруды қамтамасыз етеді. Қосымша қуат жақтауы қозғалтқышты тасымалдау және тиеу кезінде қорғайды. Дроссель реттегіші тұтқада әрқашан қолыңызда болады, бұл жұмысты жеңілдетеді. Кеңістікті үнемдеуге арналған жиналмалы тұтқа. Бетті жақсырақ өңдеуге арналған суару ыдысы. Белдіктің қорғаныш қаптамасы операторды жанасу қаупінен, ал белдіктің өзін - тастардың зақымдануынан сенімді қорғауға мүмкіндік береді.
Жинақтау:
Виброплита - 1 дана.Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | 0.259 м3 | 100.1 кг |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Тығыздау тереңдігі | 300 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 100.1 кг |
| Қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Қозғалтқыш түрі | Бензин |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ЗВПБ-15 АХ |
| Жанармай түрі | Бензин АИ92 |
| Плитаның ұзындығы | 300 мм |
| Жанармай багының көлемі | 3.6 л |
| Түрі | Діріл плитасы |