
13 274 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Қалыптық бұрғы ЗУБР 29390-600-20_z01, ШЕБЕР ағаш, фанера, пластмасса, гипсокартон, металл профильдер, жылу және дыбыс оқшаулағыш қабаттар және басқа құрылыс материалдарында дәл тесіктерді бұрғылауға арналған. Жоғары сапалы материалдарды және ең заманауи өндіріс әдістерін пайдалану тұрақты сапаны қамтамасыз етеді. Қалыптық бұрғылар ағаш үйлерде едендерді бұрғылау кезінде, сондай-ақ бұрғылардың үлкен ұзындығын қажет ететін кез келген жерде таптырмас көмекші болады.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | 0.001 м3 | 0.52 кг |
| Қаптамада - 10 дана | 0.006 м3 | 3.14 кг |
| Қорапта - 60 дана | 0.03 м3 | 13.08 келі |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Диаметрі | 20 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 110 мм |
| Жалпы ұзындығы | 600 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29390-600-20_z01 |
| Ұзындығы | 600 |
| Дәлдік сыныбы | Ал |
| Айқыш тәрізді ойық | Жоқ |
| Материал | Жоғары жылдамдықты болат Р6М5 |
| Қамту | Құрғақ майлау |
| Қаттылық | 63 HRC |
| Түрі | Қалыптауға арналған әмбебап бұрғы |
| Спираль түрі | Тегістелген U-тәрізді |
| Төбенің жанындағы бұрыш | 118 |