
11 093 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Қалыптық бұрғы ЗУБР 29390-400-20_z01, ШЕБЕР ағаш, фанера, пластмасса, гипсокартон, металл профильдер, жылу және дыбыс оқшаулағыш қабаттар және басқа құрылыс материалдарында дәл тесіктерді бұрғылауға арналған. Жоғары сапалы материалдарды және ең заманауи өндіріс әдістерін пайдалану тұрақты сапаны қамтамасыз етеді. Қалыптық бұрғылар ағаш үйлерде едендерді бұрғылау кезінде, сондай-ақ бұрғылардың үлкен ұзындығын қажет ететін кез келген жерде таптырмас көмекші болады.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | - | 0.35 кг |
| Қаптамада - 10 дана | 0.004 м3 | 2.16 кг |
| Қорапта - 100 дана | 0.02 м3 | 9.05 кг |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Диаметрі | 20 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 85 мм |
| Жалпы ұзындығы | 400 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29390-400-20_z01 |
| Ұзындығы | 400 |
| Дәлдік сыныбы | Ал |
| Айқыш тәрізді ойық | Жоқ |
| Материал | Жоғары жылдамдықты болат Р6М5 |
| Қамту | Құрғақ майлау |
| Қаттылық | 63 HRC |
| Түрі | Қалыптауға арналған әмбебап бұрғы |
| Спираль түрі | Тегістелген U-тәрізді |
| Төбенің жанындағы бұрыш | 118 |