
Қаптамадағы өлшемдері (ш*г*в): 315 мм*235 мм*275 мм
• Материал: SS 304 болат
• Қарқын.ауа: 65+- 15°C
• Ауа ағынының жылдамдығы: >23 м/с
• SENSOR
• Қозғалтқыштың айналу жылдамдығы: 23 000 айн/мин
• Қуаты: 2 300 Вт
• Қозғалтқыш қуаты: 300 W * 2
• БРУТТО салмағы: 6,8 кг.
• Кептіру уақыты: 5-7 секунд
Almacom HD-798 G қолға арналған кептіргіш, вандалға қарсы, күңгірт
Almacom HD-798 G вандалға қарсы автоматты қол кептіргіші вандалға төзімділігі жоғары ванна бөлмелері үшін өте қолайлы. Almacom HD-798 G электрлі орамалының тот баспайтын болаттан жасалған күңгірт жылтыратылған корпусы заманауи интерьерге жақсы сәйкес келеді. Бұл қолмен кептіруге арналған тот баспайтын болат жоғары коррозияға төзімділігімен сипатталады — ауада, суда, сілтілерде, бірқатар қышқылдарда тұрақты. Адамдар көп келетін қоғамдық орындар үшін өте қолайлы: сауда орталықтары, қоғамдық тамақтандыру орындары және т.б. Айналмалы саптама ауа ағынын 360° бағыттауға мүмкіндік береді, бұл қолды ғана емес, шашты да кептіруге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Алмаком |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Беті | Күңгірт |
| Басқару түрі | Сенсорлық |
| Шу деңгейі | 78 дБ |
| Кептіру уақыты | 7 сек |
| Ауа ағынының жылдамдығы | 57 км/сағ |
| Ауа ағынының температурасы | 47 град. |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қуат | 2300 Вт |
| Корпус материалы | Металл |
| Ерекшеліктері | Айналмалы саптама |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.8 кг |
| Ені | 31.5 см |
| Ұзындығы | 23.5 см |
| Биіктігі | 27.5 см |