
47 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Металлға арналған бұралмалы бұрғы металл конструкциялар мен дайындамалардағы саңылауларды және саңылауларды бұрғылауға арналған.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | - | 0.03 кг |
| Қаптамада - 10 дана | - | 0.35 кг |
| Қорапта - 200 дана | 0.04 м3 | 7.28 кг |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Тевтон |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Диаметрі | 3.5 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2960-070-035 |
| Ұзындығы | 70 мм |
| Материал | Жоғары жылдамдықты болат |
| Қамту | Бумен тотықтыру |
| Жұмыс ұзындығы | 40 мм |
| Түрі | Металлға арналған бұрғы |