
700 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

DEXX 2945-20 қауырсынды ағаш бұрғы жұмсақ және қатты ағаштан, сондай-ақ гипсокартоннан, ДВП және ДСП-дан әмбебап ағаш бұрғылауға арналған. -Диаметрлі кесу жиектерінің оңтайлы геометриясының арқасында бұрғы ағашты оңай бұрғылайды. -Қосалқы бүйірлік ажыратылған кескіштер жоңқалардың жылдам бұрылуын және тесіктің максималды тазалығын қамтамасыз етеді. Бұрғы бұрғылау патронында айналуды болдырмайтын алтыбұрышты білікпен жабдықталған. - Материалда бұрғының дәл орналасуын қамтамасыз ететін кескіш орталықтандырғыш нүктемен жабдықталған.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | - | 0.04 кг |
| Қаптамада - 10 дана | - | 0.44 кг |
| Қорапта - 200 дана | 0.01 м3 | 4.54 кг |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DEXX |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Диаметрі | 20 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| сағақтың түрі | Алтыбұрышты |
| қызметі | Әмбебап |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2945-20 |
| Ұзындығы | 152 мм |
| Дәлдік сыныбы | Жылы |
| Материал | Жоғары жылдамдықты болат |
| Жұмыс ұзындығы | 35 мм |
| Қаттылық | 64 HRC |
| Түрі | Қаламды бұрғы |
| Төбенің жанындағы бұрыш | 118 Градус |