
110 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Бұрандалы қосылыстарды монтаждауға және бөлшектеуге арналған, монтаждау және бөлшектеу жұмыстарында қолданылады. Майға және бензинге төзімді тұтқа және толық хромдалған штанга ең ауыр жағдайларда ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді._x0003_
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | - | 0.06 кг |
| Қаптамада - 24 дана | 0.001 м3 | 1.5 кг |
| Қорапта - 240 дана | 0.02 м3 | 15.35 кг |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DEXX |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 25079-2-10 |
| Тұтқаның ұзындығы | 83 мм |
| Сырықтың ұзындығы | 100 мм |
| Өзек материалы | Көміртекті болат |
| Саңылау өлшемі | РН 2 мм |
| Саңылау түрі | Крест - РН |
| Қаламның пішіні | Тікелей |
| екі компонентті тұтқа | Иә |