
149 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Шам тұрғын және тұрғын емес үй-жайларда жарық көзі ретінде қолданылады. Ra > 80 түс беруінің жоғары деңгейі заттардың жарықтандырылуын табиғиға барынша жақындатуға мүмкіндік береді. Жазық жарық диодтары 85 лм/Вт дейінгі жарық көздерінің жоғары сенімділігі мен тиімділігін қамтамасыз етеді. Пайдалану мерзімі 40 жылға жетеді. Электр энергиясын тұтынудың айтарлықтай төмендеуі (7-ден 9 есеге дейін төмен). Жарық тиімділігі стандартты қыздыру шамдарының шығысынан он есеге жуық. Құрамында сынап жоқ, өте төмен температурада берік корпусы бар. Түс температурасы мен жарық қарқындылығының әртүрлі түрлері, корпустың әртүрлі өлшемдері мен пішіндері. Лезде қосу және жыпылықтаусыз жұмыс істеу. Рефлектор шамының күңгірт беті біркелкі жарықтандыруды қамтамасыз етеді және көзді соқыр жарықтан қорғайды.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | 0.002 м3 | 0.04 кг |
| Қаптамада - 8 дана | 0.001 м3 | 0.39 кг |
| Қорапта - 80 дана | 0.02 м3 | 4.2 кг |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Светозар |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Максималды түсті температура | 2700 К |
| Қуат | 3 Вт |
| Кернеу | 220 В |
| Жарықдиодты түс | Ақ |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 245 лм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 44500-25_z01 |
| Рефлектордың диаметрі | 42 мм |
| Жарық | Жылы ақ |
| Жай-күй | Жаңа |
| Шыны | Күңгірт |
| Түрі | Жарықдиодты шам |
| Іргенің түрі | E14 |
| Түс температурасы | 2700 МЫҢ |