
1 474 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

URAGAN 909-12131-200 алмазды кескіш қалақ, жиектастарды, тротуар плиталарын, қаптау кірпіштерін кесу үшін қолданылады.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | - | 0.42 кг |
| Қаптамада - 6 дана | 0.007 м3 | 2.6 кг |
| Қорапта - 36 дана | 0.04 м3 | 16.08 келі |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Uragan |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ішкі диаметрі | 22.2 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 909-12131-200 |
| Диск түрі | Сегменттелген турбо |
| Кесу түрі | Әмбебап |
| Сыртқы диаметрі | 200 мм |
| Сегменттің биіктігі | 10 мм |
| Макс. айналу жиілігі | 7500 айн/мин |
| Мақсаты | Жиектас тас |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Түрі | Алмазды кесетін диск |