
3 690 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Алмазды кескіш диск DEXX 36703-230, фарфордан жасалған тастан жасалған бұйымдарды, мәрмәрді суды міндетті түрде салқындату арқылы кесу үшін қолданылады.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | - | 0.73 кг |
| Қаптамада - 6 дана | 0.003 м3 | 4.44 кг |
| Қорапта - 24 дана | 0.02 м3 | 18.25 кг |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DEXX |
| ішкі диаметрі | 22.2 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36703-230 |
| Салмақ | 0.658 |
| Сыртқы диаметрі | 230 мм |
| Сегменттің биіктігі | 5 мм |
| Мақсаты | Тастан жасалған бұйымдар |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Түрі | Алмазды кесетін диск |