
3 900 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Алмазды кескіш диск DEXX 36701-230_z01, бетонды, гранитті, құрылыс кірпіштерін кесу үшін қолданылады.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | - | 0.65 кг |
| Қаптамада - 6 дана | 0.003 м3 | 4.02 кг |
| Қорапта - 24 дана | 0.02 м3 | 16.5 кг |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DEXX |
| ішкі диаметрі | 22.2 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36701-230_z01 |
| Салмақ | 0.647 |
| Сыртқы диаметрі | 230 мм |
| Сегменттің биіктігі | 7 мм |
| Мақсаты | Бетон |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Түрі | Алмазды кесетін диск |