
2 730 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Алмазды кескіш қалақ DEXX 36702-180_z01, бетонды, жиек тасты, қаптауыш кірпішті, сәндік төсеніштерді, тротуар плиталарын кесуге арналған бұрыштық тегістеуіштерде қолданылады.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | - | 0.37 кг |
| Қаптамада - 6 дана | 0.002 м3 | 2.26 кг |
| Қорапта - 48 дана | 0.02 м3 | 18.56 кг |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DEXX |
| ішкі диаметрі | 22.2 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36702-180_z01 |
| Салмақ | 0.366 |
| Сыртқы диаметрі | 180 мм |
| Сегменттің биіктігі | 7 мм |
| Мақсаты | Бетон |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Түрі | Алмазды кесетін диск |