
561 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

ШАБЫНДЫҚТЫҢ металға арналған кесу шеңбері 3612-200-2,5, металл конструкциялар мен дайындамаларды кесу кезінде ММ-де қолданылады. Бакелитті байламды полиамидті торлармен көпқабатты арматуралау шеңбердің беріктігін және жұмыстағы қауіпсіздікті қамтамасыз етеді. Ол абразивті қоспаны дайындау мен араластыруды компьютерлік бақылаумен толық автоматтандырылған айналмалы престерде шығарылады.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Қаптамада - 25 дана | 0.003 м3 | 4.07 кг |
| Қорапта - 50 дана | 0.01 м3 | 8.33 кг |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| ішкі диаметрі | 22.2 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3612-200-2,5 |
| Сыртқы диаметрі | 200 мм |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Түрі | УШМ үшін металға арналған кесу шеңбері |
| Дискінің қалыңдығы | 2.5 мм |