
335 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

ШАБЫНДЫҚТЫҢ металға арналған кесу шеңбері 3612-125-1,2, металл конструкциялар мен дайындамаларды кесу кезінде ММ-де қолданылады. Бакелитті байламды полиамидті торлармен көпқабатты арматуралау шеңбердің беріктігін және жұмыстағы қауіпсіздікті қамтамасыз етеді. Ол абразивті қоспаны дайындау мен араластыруды компьютерлік бақылаумен толық автоматтандырылған айналмалы престерде шығарылады.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Қаптамада - 50 дана | 0.001 м3 | 1.62 кг |
| Қорапта - 400 дана | 0.01 м3 | 13.19 келі |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| ішкі диаметрі | 22.2 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3612-125-1,2 |
| Сыртқы диаметрі | 125 мм |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Түрі | УШМ үшін металға арналған кесу шеңбері |
| Дискінің қалыңдығы | 1.2 мм |